Naujienos

Konfeti pūtėjas - žiedlapių pūga

El. paštas Spausdinti

Konfeti pūtėjas arba žiedlapių patranka - tai lyg žiedlapių pūga ar popierinis fejerverkas, galintis tęstis iki 90 sekundžių ir apipilti Jus ir Jūsų svečius net 5-8kg. konfeti. Jūsų pasirintus konfeti galime išpūsti į 15-20 metrų aukštį ir užpildyti net dideles aikštes ar koncertines arenas. Galima naudoti tiek patalpose, tiek atvirose erdvėse. Rinktis galite iš visų pagringinių spalvų popierinius stačiakampio formos konfeti. Taip pat įvairių formų (širdelės, žvaigždutės, kvadratėliai, drugeliai ir t.t.) blizgius (auksinius arba sidabrinius) konfeti.

 

Įdomybės apie fejerverkus

El. paštas Spausdinti

Ką reiškia sapnuoti fejerverką:

Fejerverką sapnuoti, reiškia prabėgančius džiaugsmus ir garbę. Fejerverką leisti — būk atsargus. Sapne matyti fejerverką reiškia malonumus ir gerą sveikatą. Jeigu šį apną regi jauna moteris, jos laukia malonūs pasilinksminimai ir kelionė į tolimas šalis. Pačiam leisti fejerverką - perspėjimas, kad būtumei atsargus.

 

Balionai su bengališka ugnele

El. paštas Spausdinti

Balionai su bengaiška ugnele

Balionai su šaltąja ugnele (bengališka ugnele) - tai puiki priemonė paleisti Jūsų norus arčiau žvaigždžių.
Mūsų siūlomi balionai yra ne mažesni nei 30cm skersmens ir pakelia net 20cm šaltąją ugnelę (bengališką ugnelę) kuri dega pakankamai ilgai, kad spėtumete pasidžiaugti nuostabiu reginiu.

Balionus su šaltąja ugnele (bengališka ugnele) galite užsisakyti telefonu +370 618 50050 arba rašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Balionų su šaltąja ugnele (bengališka ugnele) kaina nuo 3,5 Lt. priklausomai nuo užsakomo kiekio.

 

Papildėme konfeti patrankų asortimentą

El. paštas Spausdinti

Mūsų parduotuvės asortimentą papildė net 20 naujų konfeti patrankų pozicijų. Kviečiame apsilankyiti ir įsigyti įvairaus galingumo, dydžio bei spalvų konfeti patrankas pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Konfeti patrankos yra saugios naudoti. Jų sudėtyje nėra pirotechninio užtaiso. Konfeti popierius iššauna suslėgto oro pagalba. Pasirinkite sau labiausiai tinkanti variantą, o mes jį pristatysime tiesiai Jums į rankas.

Plačiau žiūrėkite http://piro.lt/konfeti-patrankos.html

 

Profesionalūs fejerverkai

El. paštas Spausdinti

Profesionalūs fejerverkai Jūsų rengiamai šventei.

Patyrę "Piro LT" pirotechnikai pasirūpins, kad atliekamas fejerverkas suteitų Jūsų šventei džiaugsmo ir būtų saugus stebėti. Galime Jums pasiūlyti ir nedidelio biudžeto fejerverkų, ir grandiozinių pasirodymų su lazerių šou ar fakyrais. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie profesionalius fejerverkus - kreipkites į mūsų specialistus el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu +370 618 50050

Štai keli mūsų fejerverkai:

http://www.youtube.com/watch?v=S2Qfimk5QC0&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=q1cFwZMKyKc

 

 

 

 

 

Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

El. paštas Spausdinti

Nuo šiol Jus galite už produkciją atsiskaityti ir pristatymo metu. Paslaugos kaina 4.00 Lt.

Perkant daugiau kaip už 120.00 Lt. atsiskaitymo grynaisiais mokestis neskaičiuojamas

 

Balionai su helio dujomis

El. paštas Spausdinti

Naujiena - balionai su helio dujomis

 

Ypatingai patrauklios kainos

El. paštas Spausdinti

Artėjant šventiniam sezonui siūlome ypatingas kokybiškų dangaus žibintų kainas. Puiki proga pasinaudoti šiuo išskirtiniu pasiūlymu. Prekių kiekis ribotas.

 

Naujiena - fejerverkai

El. paštas Spausdinti

Nuo šiol pas mus galite įsigyti fejerverkų. Mūsų rekomeduojami fejerverkai yra atrinkti pirotechnikos specialistų, juos paprasta ir saugu naudoti.

 

Cilindro formos dangaus žibintai

El. paštas Spausdinti

Naujas mūsų produktas: cilindro formos dangaus žibintai, jų aukstis net 1,3m. Apšvieskime dangų kartu!

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2